Terveelliset olosuhteet (e-Protech)

Antti Hieta

044 336 6582
antti.hieta@eprotech.fi
Projektipäällikkö
Energiansäästöhankkeet

Erno Kero

040 359 4901
erno.kero@eprotech.fi
Projektipäällikkö
Pääkäyttäjä- ja valvomopalvelut

Esa Ketola

050 362 8787
esa.ketola@eprotech.fi
Myyntipäällikkö

Juha Minkkinen

0400 351 214
juha.minkkinen@eprotech.fi
Asiakkuusjohtaja
Mittausjärjestelmät Energiansäästöhankkeet Energiantuotantojärjestelmät

Jukka Hiltunen

045 257 9705
jukka.hiltunen@eprotech.fi
Toimitusjohtaja
Turva- ja mittausjärjestelmät Energiansäästöhankkeet Energiantuotantojärjestelmät

Matias Honkavuori-Oksanen

045 891 3747
matias.honkavuorioksanen@eprotech.fi
Projektipäällikkö
Turva- ja mittausjärjestelmät

Mikko Reuna

044 701 2152
mikko.reuna@energyshift.fi
Myynti-insinööri
Energiapalvelut

Petri Kinnunen

050 441 4414
petri.kinnunen@eprotech.fi
Projektipäällikkö

Sanni Koskela

044 3848 889
sanni.koskela@eprotech.fi
Projektiassistentti

Santeri Seppälä

044 528 0360
santer.seppala@eprotech.fi
Asennukset
Huollot

Tatu Lehtinen

040 194 4676
tatu.lehtinen@eprotech.fi
Projektipäällikkö
Turva- ja mittausjärjestelmät Energiansäästöhankkeet

Tuukka Tikka

050 478 2320
tuukka.tikka@eprotech.fi
Etähallinnan asiantuntija

Puhtaampi tulevaisuus (One1)

Aatu-Ville Väänänen

044 529 0694
aatu-ville.vaananen@one1.fi
Projekti-insinööri

Janne Ekholm

0400 806 115
janne.ekholm@energyshift.fi
Myyntijohtaja

Jarkko Tenhunen

044 575 8990
jarkko.tenhunen@one1.fi
Projektipäällikkö

Lauri Malinen

050 374 4544
lauri.malinen@one1.fi
Tekninen johtaja

Mika Kallio

044 323 7707
mika.kallio@one1.fi
Toimitusjohtaja

Jätä yhteydenottopyyntö

Näin Energy Shift toimii

1

  • Katselmukset
  • Esisuunnittelu
  • Tuotantovaihtoehtojen
    kartoitus
  • Laskelmat
  • Kannattavuustarkastelu

2

  • Energian käytön ja
    operoinnin suunnittelu
  • Tekninen suunnittelu
  • Elinkaaripalvelujen
    kehittäminen
  • Palveluiden luominen

3

  • Hankintapalvelu
  • Teknologiatoimitus
  • Investoinnit
  • Projektinhallinta ja
    -valvonta
  • Käyttöönotto

4

  • Energian käytön
    seuranta ja hallinta
  • Huolto- ja ylläpitopalvelut
  • Etävalvonta,
    vikailmoitusten koordinointi
    ja toiminnan ohjaus
  • Raportointi
    Korvausinvestoinnit